Rozpocznij sezon rowerowy Veturilo z 20 zł bonusowym doładowaniem od MasterPass!

Rozpocznij sezon rowerowy Veturilo z 20 zł bonusowym doładowaniem od MasterPass!

30/01/15

Początek sezonu rowerów miejskich w Warszawie coraz bliżej. Jedną z nowości, jakie czekają na Was w 2015 roku jest nowa, bezpieczna metoda płatności – MasterPass. Tylko teraz doładowując za jej pomocą konto Veturilo, otrzymacie bonus w wysokości 20 zł! Promocja trwa do 31 marca, a liczba bonusowych doładowań jest ograniczona, dlatego warto jak najszybciej skorzystać z okazji.

Szczegóły i regulamin: www.nextbike.pl/masterpass

Darmowe doładowanie

Przerwa zimowa w funkcjonowaniu rowerów miejskich potrwa jeszcze kilka tygodni, ale warto przygotować się do inauguracji sezonu, doładowując swoje konto użytkownika i uzyskując pulę na darmowe przejazdy od MasterPass i Nextbike Polska.

Jak to zrobić? Wystarczy zalogować się do panelu użytkownika Veturilo i dokonać zasilenia konta w wysokości minimum 10 zł, jako metodę płatności wybierając MasterPass. Każda osoba, która dokona doładowania w takiej kwocie, otrzyma bonus o wartości dodatkowych 20 zł na przejazdy rowerami miejskimi. Bonus zostanie przyznany automatycznie w terminie maksymalnie do trzech dni roboczych od momentu odnotowania wpłaty.

Akcja promocyjna trwa do 31 marca i obejmuje również użytkowników, którzy w jej czasie dokonają rejestracji w systemie Veturilo i zasilą swoje konto pierwszą wpłatą. Każdy użytkownik może skorzystać z promocji tylko raz.

Nowa, bezpieczna płatność

Płatność MasterPass jest pierwszą z licznych nowości i udogodnień, jakie w tym sezonie czekają na użytkowników rowerów miejskich w systemach Veturilo i Rower Trójmiejski, których operatorem jest Nextbike Polska

MasterPass to elektroniczny portfel zintegrowany z kartami płatniczymi – szybszy i łatwiejszy niż do tej pory sposób na płatności w Internecie. Usługa jest dostępna na każdym urządzeniu (komputer, tablet, telefon) i w dowolnej lokalizacji. Korzystanie z niej charakteryzuje się prostotą i bezpieczeństwem – formularz rejestracyjny wypełnia się tylko raz, więc zakupy zajmują mniej czasu i są dodatkowo objęte gwarancją MasterCard Security. Żeby rozpocząć korzystanie z MasterPass wystarczy się zarejestrować, otwierając wirtualny portfel, dodając karty płatnicze i uzupełniając dane. Następnie można już dokonywać bezpiecznych i wygodnych płatności.

  • Szczegółowe informacje o usłudze MasterPass znajdują się na stronie www.masterpass.pl
  • Regulamin i szczegóły akcji promocyjnej Nextbike Polska i MasterPass dostępne są pod adresem: www.nextbike.pl/masterpass