Skip links

3M – nowa partnerska stacja rowerowa we Wrocławiu

Nowa stacja Wrocławskiego Roweru Miejskiego pojawiła się przy ul. Kowalskiej. Na stacji 3M (nr: 15286) znajdziemy 10 dodatkowych rowerów i 6 stojaków. To kolejna stacja Wrocławskiego Roweru Miejskiego, która powstała dzięki wsparciu sponsora.

3M jest firmą technologiczno-produkcyjną, międzynarodowym koncernem z siedzibą w Stanach Zjednoczonych. Firma, obecna na polskim rynku od 29 lat, we Wrocławiu posiada największe w tej części Europy centrum produkcyjne. Wykorzystując naukę i działając zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, 3M tworzy innowacyjne rozwiązania poprawiające jakość życia ludzi na całym świecie.

Troska o środowisko naturalne i poszukiwanie proekologicznych znajduje się wśród priorytetów firmy, która aktywnie działa w tym obszarze na każdym możliwym poziomie – od etapu produkcyjnego, po wsparcie pracowników i oferowanie im alternatywnych środków transportu do pracy.

We Wrocławiu 3M zorganizowało dla swoich pracowników zbiorowy transport, by nie musieli oni korzystać z własnych samochodów. Teraz firma idzie o krok dalej i we współpracy z firmą Nextbike uruchamia na ul. Kowalskiej we Wrocławiu stację rowerów miejskich, które będą do dyspozycji mieszkańców oraz pracowników okolicznych zakładów produkcyjnych.

Zostaw komentarz