Skip links

Co dalej z Twoim kontem Veturilo? Masz wybór!

Drodzy użytkownicy Veturilo,

Sezon rowerowy właśnie się rozpoczął! Przypominamy, że aby móc korzystać z rowerów miejskich Veturilo należy dokonać wyboru jednej z trzech przedstawionych przez nas możliwości.

Wszystkich dotychczasowych użytkowników Veturilo prosimy o dokonanie wyboru poprzez stronę
https://zdecyduj.veturilo.waw.pl/

Oto 3 możliwości:

?? W pierwszej opcji zakładacie konto dedykowane specjalnie dla Warszawskiego Roweru Publicznego. Umowa zawierana jest bezpośrednio z m.st. Warszawa. Wszystkie środki znajdujące się na obecnym koncie zostaną w całości przeniesione na nowe konto.

??Wybierając drugą możliwość przenosicie się do naszego globalnego konta Nextbike, które jest kompatybilne ze wszystkimi 39 systemami Nextbike w Polsce, w tym Veturilo, ponadto możecie z niego korzystać w ponad 200 miastach w 25 krajach na świecie! Korzystanie z rowerów miejskich i aplikacji Veturilo pozostaje bez zmian. Twoje środki zostaną w całości przeniesione na nowe konto.

?? Jeśli jednak zdecydujecie, że nie chcecie korzystać z rowerów miejskich pozostaje wybór zamknięcia konta użytkownika. Aby to zrobić należy kliknąć na stronie w opcję „Zwrot środków” i wypełnić formularz – my rozliczymy konto. Zwrot nie dotyczy środków bonusowych.

Do zobaczenia na ulicach Warszawy – Wasz zespół Nextbike Polska!

Zostaw komentarz