Skip links

Nextbike dla WOŚP

Nextbike Polska, operator bezobsługowych wypożyczalni rowerów miejskich, dołącza do firm wspierających największą orkiestrę świata i deklaruje przekazanie dochodu z licytacji nowej stacji partnerskiej oznaczonej logiem i barwami sponsora.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra 12 stycznia już po raz 28. Aukcje to jeden z nieodłącznych elementów corocznego finału WOŚP. Już teraz największy w Polsce dostawca i operator bezobsługowych systemów rowerowych zachęca do wsparcia WOŚP i wzięcia udziału w licytacji.

Przedmiotem prowadzonej przez Nextbike Polska aukcji jest stacja partnerska działającą w systemie Wrocławskiego Roweru Miejskiego. Licytacja odbywa się za pośrednictwem strony internetowej aukcje.wosp.org.pl: https://allegro.pl/oferta/8837239293.

Czym jest stacja partnerska roweru miejskiego

Stacja partnerska Wrocławskiego Roweru Miejskiego to produkt będący częścią zintegrowanego systemu rowerów miejskich. Ofertę kierujemy do firm i instytucji zaangażowanych społecznie, proekologicznych, zorientowanych na zrównoważony rozwój i dbających o zdrowie swoich pracowników i klientów.

Partnerska stacja rowerowa składa się z totemu, 10 rowerów i 6 stojaków. Istnieje możliwość personalizacji przez sponsora: nazwą własną i oprawą graficzną na powierzchniach reklamowych totemu i rowerów, z dowolną kreacją sponsora, adaptacją komunikatów wizerunkowych lub sprzedażowych.

Całkowity dochód z licytacji zostanie przeznaczony na 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zostaw komentarz