Skip links

Powrót rowerów miejskich w Ostrowie Wielkopolskim

Tylko godziny dzielą nas od uruchomienia nowego sezonu roweru miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim. Rowery miejskie powracają 1 marca.

Przerwa sezonowa powoli dobiega końca i w niedzielę 1 marca system rowerowy w Ostrowie Wielkopolskim obsługiwany przez Nextbike Polska, największego dostawcę i operatora tego typu inwestycji w kraju, ponownie zostanie uruchomiony. Należy jednak pamiętać, że rowery pojawią się na stacjach wcześniej, a samo wypożyczenie będzie możliwe dopiero po północy z 29 lutego na 1 marca.

Podczas przerwy sezonowej wszystkie jednoślady przeszły przegląd techniczny oraz dokonano niezbędnych napraw i wymiany uszkodzonych elementów. Wrócą na ulice miast w dobrym stanie.

Rowery dostępne będą dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Również założone w poprzednich sezonach konta użytkowników pozostają ważne. Nowi użytkownicy mogą zarejestrować się korzystając ze strony internetowej systemu lub aplikacji mobilnej. Należy pamiętać, że aby wypożyczyć rower, na koncie w systemie trzeba mieć co najmniej 10 złotych. Pierwsze 240 minut każdego wypożyczenia jest bezpłatne.

Podobnie jak w zeszłym roku, rowery będzie można wypożyczać za pomocą aplikacji mobilnej,  terminala (wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami) lub kontaktując się z BOK.

Zostaw komentarz