Skip links

Veturilo 3.0 na dziesięciolecie rowerów miejskich w Warszawie!

Warszawa i Veturilo wspólną drogą ruszyły 10 lat temu. Dziś z rowerów miejskich korzysta ponad 1,5 mln Warszawiaków, a liczba wypożyczeń dawno już przekroczyła 33,5 miliona. Te liczby robią wrażenie, a dla nas stanowią najlepszą motywację, by rozwijać ofertę, powiększać flotę i jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby mieszkańców stolicy oraz naszych gości.

Kontrakt podpisany!

Po konsultacjach społecznych, z Urzędem Miasta Warszawa oraz Zarządem Dróg Miejskich udało się wypracować i podpisać sześcioletni kontrakt, obejmujący lata 2023-28. Na jego mocy operatorem rowerów miejskich w Warszawie pozostajemy my – Nextbike. Zaproponowane rozwiązania pozwolą ułatwić obsługę wynajmów, powiększą dostępność stacji, stanowią kierunek rozwoju floty (nowoczesne rowery 4 generacji, rowery elektryczne i tandemy!), ale także usprawnią korzystanie z aplikacji i dopasują jej funkcjonalności do potrzeb społeczności międzynarodowej.

 

Powodów do świętowania nie brakuje!

W ciągu ostatniego dziesięciolecia Veturilo zmieniło się – i to pod bardzo wieloma względami. Nie spoczywamy jednak na laurach, bo wiemy, jak ważne dla mieszkańców Warszawy są ekologia, zielony transport i… przyjemność, jaka towarzyszy każdej przejażdżce. Zapraszamy do śledzenia aktualności w naszych social mediach!

Instagram 

Facebook 

Zostaw komentarz