Skip links

Warszawa z Veturilo w 2021 roku – Oferta Nextbike Polska wybrana jako najkorzystniejsza

5 stycznia 2021 r. oferta złożona przez spółkę Nextbike Polska została wybrana jako najkorzystniejsza przez Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie. Rozpoczęcie sezonu planowane jest na 1 marca 2021 roku.

Na tę chwilę czekaliśmy! – mówi Tomasz Wojtkiewicz, prezes Nextbike Polska – Przed nami kolejny, dziesiąty już rok współpracy z miastem. Wybór naszej oferty jest zapowiedzią kontynuacji współpracy z bardzo ważnym dla nas partnerem – Miastem Stołecznym Warszawa. W 2020 roku przyszło nam wszystkim mierzyć się z nowymi wyzwaniami i żyć w jakże dziwnych czasach, ale szczególnie w okresie „Covid-19” widzimy jak istotny i potrzebny jest bezpieczny transport indywidualny. Cieszymy się, że dalej będziemy mogli wspierać mieszkańców Warszawy w ich codziennym życiu i bezpiecznym przemieszaniu się po stolicy, w tym trudnym dla wszystkich okresie wciąż trwającej pandemii. Zaznaczamy też, że nie czekamy z założonymi rękami i już od startu sezonu wdrożymy nowe innowacyjne technologicznie rozwiązania chociażby w obszarze obsługi klienta. Ten rok będzie również pierwszym, w którym sami jako Nextbike Polska w pełni osobiście przejmujemy na siebie działania i zarządzanie w obszarze reklamowym dzięki utworzeniu własnego biura sprzedaży reklamy co pozwoli nam zaoferować nie tylko sam nośnik, ale znacznie ciekawsze działania także w formacie 360 z wykorzystaniem wszystkich naszych kanałów marketingowych.

Dla spółki Nextbike Polska umowa w stolicy to jeden z kluczowych kontraktów. System Veturilo będzie składał się z 4560 rowerów, w tym 4400 rowerów standardowych, 100 rowerów elektrycznych oraz rowerki dziecięce i tandemy. Do tego kilkadziesiąt stacji i kilkaset rowerów ufundowanych przez partnerów prywatnych czy rowery na stacjach strategicznego partnera Orlen. Veturilo pozostaje wciąż jednym z największych systemów bike-sharingowych w Europie, w którym rowery od początku istnienia (sierpień 2012) wypożyczono już blisko 29 mln razy, a korzysta z nich ponad milion zarejestrowanych użytkowników.

To również doskonała wiadomość dla licznych partnerów biznesowych Nextbike Polska – stacje sponsorskie, partnerzy reklamowi czy posiadacze kart Multisport nadal będą mogli pomóc rozwijać popularności i być częścią jakże wspaniałego projektu Veturilo!

Najbliższe dni dla zespołu Nextbike to czas na wywiązanie się ze wszystkich obowiązków przetargowych, aby jak najszybciej podpisać umowę i zakończyć przygotowania do sezonu rowerowego 2021. Jedno się nie zmienia – system Veturilo ruszy 1 marca 2021 roku!

Dziękujemy,
Zespół Nextbike Polska!

Zostaw komentarz